Vendor: AGCO - SKU: FD-X591105500940
AGCO | Hose, For Coolant - X591105500940
SKU:AG-X591105500940
Sale Ausverkauft
Inkl. Steuern. Versand wird beim Checkout berechnet
Niedriger Lagerbestand: 2 verbleibend
Anzahl
Fits Fendt Models
Fits Massey Ferguson Models
Massey Ferguson Fitment Information Is Not Currently Available
Fits Valtra Models
Valtra Fitment Information Is Not Currently Available
Additional Product Information
Product Specifications
NET LENGTH: 500 MM
NET WIDTH: 15 MM
PRODUCT MATERIAL: RUBBER
INNER DIAMET OF HOSE BIG END: 8 MM
INNER DIAMET OF HOSE SMALL END: 8 MM